Oferta obuwia tanecznego firmy SPORTDANCE

Oprócz obuwia dziecięcego wiodących marek zagranicznych posiadamy również w swojej ofercie poniżej przedstawione obuwie taneczne.

Do dnia dzisiejszego poświęciliśmy ponad dwadzieścia cztery miesiące na dopracowanie standardu jakości prezentowanych Państwu butów.

Lakierki męskie – 140 zł z VAT

Buty damskie – 130 zł

 

Oprócz jakości, w efekcie końcowym uzyskaliśmy dużą wytrzymałość, co spowodowało, że oprócz nominalnie niskiego kosztu zakupu, realny koszt tańca w tychże butach w ciągu roku, jest w stosunku do obuwia konkurencyjnych firm jeszcze niższy.

Na chwilę obecną mamy w swojej ofercie buty:

  • męskie i chłopięce lakierki
    w cenie 140 zł brutto
  • męskie i chłopięce skórzane do dwóch styli
    w cenie 130 zł brutto.
  • buty dziewczęce ze skóry do dwóch styli tanecznych
    w cenie 130 zł brutto (dwa modele: LOR i MEL).

Przedmiotowe obuwie jest wytwarzane w manufakturze, w warunkach pełnej fachowości i skrzętnej kontroli jakości, co pozwala nam za każdym razem osiągać zamierzony cel. Wytwarzane jest z półproduktów o wysokim standardzie – o czym łatwo się przekonać w trakcie ich użytkowania, wobec czego już przed ich ekspansywną promocją na rynku tanecznym pozyskaliśmy grono stałych i wiernych klientów również i za granicą.

Dziś informujemy o tym i Państwa…

Szczegóły współpracy ze sklepami tanecznymi oraz z właścicielami szkół tańca i trenerami udostępnimy Państwu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.