Sztyblety damskie – nie tylko do jazdy konnej

By : Categories : Blog Comment: Możliwość komentowania Sztyblety damskie – nie tylko do jazdy konnej została wyłączona

Na pewno każda z pań kojarzy, jakim rodzajem obuwia są sztyblety. Płaskie, wygodne i wykonane z najwyższej jakości skóry. Niegdyś kojarzone z jazdą konną, a dziś?

Sztyblety damskie – co to za rodzaj obuwia?

Sztyblet damski to jeden z najwygodniejszych rodzajów obuwia. Głównie dlatego, że są to buty na płaskiej i bardzo stabilnej podeszwie. Dzięki temu nadają się idealnie na co dzień i są całkowicie antypoślizgowe. Choć istnieje wiele tańszych odpowiedników sztybletów, warto zadbać o to, aby były wykonane ze skóry. To zapewnia im nie tylko doskonały wygląd nawet po kilku sezonach, ale także odporność na deszcz, czy śnieg.

Sztyblety damskie z jeansami – duet idealny

Wiele pań obawia się tego, jak buty typu sztyblet będą wyglądać w połączeniu z jeansami. Przez wiele lat utarło się przekonanie, że sztyblety pasują jedynie do sukienek oraz spódnic, podczas gdy z klasycznymi jeansami wyglądają po prostu źle. Czy jest to przekonanie słuszne? Oczywiście, że nie!
Sztyblety wyglądają świetnie z czarnymi oraz ciemnogranatowymi jeansami. Fajnie wyglądają także wtedy, gdy ich nogawki są lekko wywinięte nad buty.

Sztyblety skórzane ze spódniczką?

Modne buty, jakimi oczywiście są sztyblety, wyglądają wręcz wspaniale z wszelkiego rodzaju spódniczkami. Oczywiście należy pamiętać, że aby cała stylizacja była spójna i robiła wrażenie, warto założyć cienkie, aczkolwiek czarne rajstopy. Dzięki temu skórzane, ciemne buty będą idealnie i naturalnie komponować się z resztą zestawienia. Sztyblety będą pasować natomiast, zarówno do spódniczek rozkloszowanych, jak i do tych bardziej dopasowanych.

Czarne sztyblety do kwiatowej sukienki – postaw na wyrazisty look!

Nasz prawdziwy styl ewoluuje przez całe życie i warto eksperymentować, aby znajdować połączenia idealne dla nas. Każda z kobiet czuje się dobrze w zupełnie odmiennych połączeniach. Aby jednak odnaleźć swój styl, warto łączyć nieoczywiste elementy i sprawdzać, jak się w nich czujemy! Połączenie kwiatowej sukienki z klasycznymi sztybletami, jak najbardziej może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza wtedy, gdy sukienka jest zwiewna i rozkloszowana.

Moda nie lubi ograniczeń

To prawda. Dlatego warto pamiętać, że ograniczenia, które sobie w związku z nią nakładamy, istnieją jedynie w naszych głowach. Nikt nie powiedział nigdy, że czegoś kategorycznie nie wolno ze sobą łączyć. Cała stylizacja powinna być przede wszystkim dobrą zabawą dla osoby, która ją nosi. Dlatego też nie warto bać się odważniejszych połączeń i zawsze dobrym pomysłem są drobne eksperymenty. Dzięki temu lepiej poznajemy swoje ciało i posiadamy wiedzę na temat tego, jakie ubrania odpowiednio podkreślają naszą figurę oraz nasz charakter, a z jakich powinnyśmy zrezygnować, bo na przykład sprawiają, że nie czujemy się najlepiej. Dzięki eksperymentom i własnej inwencji twórczej można łatwo ocenić, które ubrania leżą na nas w sam raz. Dlatego też hasło moda nie lubi ograniczeń, już dziś powinno stać się twoim głównym mottem, jeśli chodzi o zasady ubioru.

Comments are closed.